ANIMACJE I ATRAKCJE

ANIMACJE

 

W trosce o spokojny wypoczynek naszych gości, zadbaliśmy o to, aby rodzice nie musieli martwić się o swoje pociechy.

Codziennie organizujemy około 8 godzin animacji dla dzieci w różnych grupach wiekowych od 21 Czerwca do 25 sierpnia. Wesołe i kreatywne animacje odbywają się na świeżym powietrzu jak również w przestronnej sali animacyjnej. W ten sposób nawet w deszczowe dni Państwa pociechy nie będą się nudzić. Animacje pozwolą dzieciom na nieskrępowaną i bezpieczną zabawę, a rodzicom na upragniony wakacyjny odpoczynek

NASZ PLAC ZABAW

 
Jest dwupoziomowy z licznymi zjeżdżalniami niektóre z nich są kręte oraz tunelem. Posiada również małą skałkę do wspinania.
Domek dla dzieci oraz 4-osobową huśtawkę. Plac zabaw usytuowany jest na wielkiej piaskownicy. Udostępniamy liczne zabawki do piaskownicy oraz rowerki, jeździki i autka dla najmłodszych.

SALA ZABAW

 
Znajduje się przy recepcji ośrodka. Przestronna sala posiada stoliczki dla dzieci gdzie można rysować, malować farbkami, wycinać, lepić plasteliną, grać w kręgle. Tu odbywa się poranny aerobik dla dzieci przy muzyce oraz wieczorne zabawy taneczne i karaoke.

POKAZY CYRKOWE

 
Raz w tygodniu w lipcu i sierpniu do ośrodka przyjeżdża Cyrk. Są to bezpłatne występy profesjonalnych cyrkowców. Zapewniają wspaniała zabawę zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Pokazy angażują dzieci do czynnej zabawy przed publicznością. Żonglerka i akrobacje, jazda na małym mini-rowerku a nawet dotknięcie węża dostarczają niezapomnianych emocji.

GALERIA

IDEALNE WAKACJE CZEKAJĄ